top of page
ALL-LOGOS.png

Careers

Παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@sana.com.cy

Στο Θέμα γράψτε τη θέση που σας ενδιαφέρει.

Τηλ. για Interview: 22 028498

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Παρακαλώ σημειώστε ότι λόγω του μεγάλου όγκου αιτήσεων,

θα λάβουν απάντηση μόνο οι υποψήφιοι που θα καλεστούν σε συνέντευξη.

Please sent your C.V and a photo to info@sana.com.cy

On the Subject please write the position you are interested in.

Tel. for Interview: 22 028498

Sales | Customer service

Πλήρης απασχόληση | Full time

1. Λειτουργοί εξυπηρέτησης πελατών
2. Ταμίες
3. Πωλητές
4. Merchandiser

Προσόντα:
Γνώση ταμειακών συναλλαγών
Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
Ομαδικό πνεύμα εργασίας
Δυναμισμός
Συνέπεια -  Υπευθυνότητα
Άνεση στην επικοινωνία
Πολύ καλές διαπροσωπικές σχέσεις και ικανότητα διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
Ευαισθησία στην παροχή άψογης εξυπηρέτησης στους πελάτες
Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση απαραίτητη

Καθήκοντα:
Διαχείριση ταμείου ( για ταμείες )
Τοποθέτηση και ορθή προβολή προϊόντων

Προσφέρεται:
Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών, εκπαίδευση και επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό

και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον και 13ος Μισθός.

Διαιτολόγος- Διατροφολόγος | Customer service

Διαιτολόγος  - Διατροφολόγος για εξυπηρέτηση πελατών στα καταστήματα μας.

Απαιτούνται:

Γενικές γνώσεις για: Κατηγορίες ειδικής διατροφής, συμπληρώματα διατροφής, ολοκληρωμένα διατροφικά πλάνα